Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
×

1. REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO WWW.RYZYKOSTYL.PL

 1. Nabywcą w sklepie internetowym RYZYKO STYL może być osoba prawna lub fizyczna.
 2. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym RYZYKO STYL oznacza akceptację zasad sprzedaży wynikających z poniższego regulaminu przez Klienta oraz zobowiązuje Klienta do przestrzegania zawartych w nim zasad.
 3. Ceny produktów nie zawierają kosztów transportu.
 4.  Kupujący może dokonać zapłaty za zamówiony towar poprzez:
  • Tradycyjny przelew na konto: 93 1050 1083 1000 0091 4561 4211 ING Bank Śląski S.A.
  • Płatność elektroniczną - rozliczenia transakcji następuje kartą kredytową, e-przelewem lub BLIK- operator Imoje ING.

  Płatność przy odbiorze (należność pobiera doręczyciel).

  Zamówienia dostarczane są przez firmę kurierska INPOST, oraz poprzez paczkomaty INPOST w zależności od dokonanego przez kupującego wyboru.

  4.1. Koszt dostarczenia zamówionego towaru na terenie Polski wynosi (niezależnie od liczby zamówionych produktów):


  • Kurier INPOST 17,00 zł (przedpłata) 25 zł (pobranie) 22 zł pobranie ( Paczkomat )
  • Odbiór osobisty w wybranym punkcie handlowym - bezpłatnie
  • Darmowa przesyłka powyżej 200zł. - bezpłatnie (nie dotyczy przesyłek za pobraniem oraz zagranicznych)
  • Paczkomat 24/7 INPOST  - 17zł (wyłącznie przedpłata)

 

     5. Nazwa organu prowadzącego rejestr, do którego wpisana jest firma (MINISTER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I TECHNOLOGII).
 
        Wpis do CEIDG :  woj. ŚLĄSKIE, pow. cieszyński, gm. Hażlach, miejsc. Pogwizdów, ul. Cieszyńska, nr 8, 43-418, poczta Pogwizdów

2. SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ I REALIZACJA

 1. Zamówienia można składać całą dobę każdego dnia roku. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, w soboty, w niedziele oraz w święta rozpatrywane będą w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone. Sklep RYZYKO STYL zobowiązuje się do rozpatrzenia złożonego zamówienia najpóźniej w terminie 48 godzin roboczych od momentu złożenia przez Klienta zamówienia.
 2. Rozpatrzenie złożonego zamówienia polega na : sprawdzeniu dostępności zamówionych produktów, sprawdzeniu kompletności wysłanych danych oraz skontaktowaniu się telefonicznie z Klientem celem potwierdzenia danych oraz ilości, rodzaju i ceny zamawianych produktów.
 3. Warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest poprawne wypełnienie wszystkich pól formularza zawartych w procesie składania zamówienia.
 4. Klient może dodatkowo opisać w “uwagach do zamówienia” swoje prośby lub uwagi odnośnie składanego zamówienia. W takim przypadku dołożymy wszelkich starań aby dołączyć do zamówienia wszystkie uwagi zgodnie z intencją Klienta , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie niezgodności między informacjami jakie opisał Klient w uwagach do zamówienia, a dostarczonymi w zamówieniu.
 5. Realizacja zamówienia przebiega w trzech etapach a) Klient automatycznie jest poinformowany na wskazany adres mailowy o przyjęciu zamówienia oraz jego zawartości i kwocie do zapłaty. b) Rozpatrzenie zamówienia przez obsługę sklepu c) Wysłanie zamówienia oraz przesłanie informacji o tym na e-mail Klienta. Klient jest informowany na bieżąco drogą mailową o postępach dotyczących jego zamówienia.
 6. Termin realizacji zamówienia wynosi od 1 do 14 dni.
 7. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.
 8. Klient ma prawo zrezygnować z zakupu danego artykułu w terminie 14 dni od dnia otrzymania zakupionego towaru , jeśli nie jest on uzywany.
 9. Do każdego zamówienia doliczany jest koszt przesyłki uzależniony od formy płatności i sposobu jej dostarczenia zamówienia. W przypadku płatności przelewem paczki wysyłamy po odnotowaniu wpłaty na naszym koncie. Koszt ten jest przedstawiony klientowi przed uregulowaniem należności co umożliwia wycofanie sie z transakcji. Promocja wysyłka gratis przy zamówieniu 200zł obejmuje tylko i wyłącznie zamówienia poprzedzone wpłatą na konto (nie dotyczy przesyłek pobraniowych i zagranicznych)
 10. Wysyłki zagraniczne odbywaja się jedynie po wpłacie pieniędzy na nasze konto.

 

4. REKLAMACJE I ZWROTY

 1. Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827).
 2. Klient odstąpić od umowy kupna-sprzedaży, bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru.
 3. W przypadku ewentualnych reklamacji prosimy o kontakt poprzez e-mail lub telefonicznie.
 4. Koszty przesyłki zwrotów odstąpienia od zakupu ponosi nasza firma , zwracamy koszt na podany nr konta przez klienta.

Reklamacje powinny być odsyłane na adres:

RYZYKO STYL
Janusz Szonowski

UL. CIESZYŃSKA 8
43-418 POGWIZDÓW
NIP : 548 - 251 - 39- 52
Regon : 243526768

4. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Wypełnienie formularza z danymi Klienta równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Klienta będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia. 
 2. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych.
 3. Właścicielem oraz administratorem sklepu dostępnego pod adresem www.ryzykostyl.pl jest Janusz Szonowski, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwa RYZYKO STYL adres siedziby Ul.Cieszyńska 8 43-418 Pogwizdów NIP: 548-251-39-52 wpisany do CEIDG (Centralnej Ewidencji I Informacji O Działalności Gospodarczej).
 4. Zgodnie z Ustawą z dnia 2.03.2000r. o ochronie niektórych praw kosnumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. 2012r. poz.1225). Klient odstąpić od umowy kupna-sprzedaży, bez podania przyczyn, składająć stosowne oświadczenie na piśnie w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru.  Oświadczenie należy przesłać na adres naszej firmy: RYZYKO STYL ul. Cieszyńska 8 43-418 Pogwizdów.


PŁATNOŚCI I WYSYŁKA

Akceptujemy płatności kartami Akceptujemy płatności iMoje
Darmowa wysyłka od 200 PLN
przy wpłacie na konto